wynajem namiotow partiez wyposazenia nowy sacz tarnow gorlice jaslo krosno krakow debica drzeszow

Namioty na komunię

namioty na wynajem malopolska nowy sacz gorlice tarnow debica rzeszow krakow myslenice mszana dolna wyposazenie partiez krzesla stoly obrusy pokrowce

Wynajem namiotów imprezowych na komunię

Komunia – jedna z największych naszych imprez tradycyjnych. Od lat organizowana. Pamiątka jaką jest uczestnictwo w Komunii Świętej – zostaje w pamięci naszej oraz naszego dziecka na zawsze. Staramy się, aby organizacja oraz przygotowania imprezy była na najwyższym poziomie. Coraz częściej zyskuje na popularności – wynajem namiotów. Organizujemy wiele imprez w ogrodzie, podwórku, a jedną z nich jest właśnie omawiana Komunia Święta.

 

Jestem zdecydowany/a. Co dalej? Od czego zacząć? Na początku wybierz odpowiedniego usługodawcę. Sugeruj się pozytywnymi opiniami, realizacjami, czy też bezpośrednim poleceniem przez swoich znajomych. Zapytaj o posiadany sprzęt – wielkość asortymentu ma znaczenie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić masę pieniędzy.

Komunia Święta w ogrodzie. Jaki namiot?

Zacznijmy od podstaw. Zmierz swoje podwórko. Następnie zapytaj o dostępny rozmiar. Boisz się o nierówny teren, czy też przy brzydkiej pogodzie mało estetyczny trawnik? Zdecyduj się na parkiet taneczny. Proponujemy DREWNIANĄ podłogę do namiotów – ma swój urok i nadaje klimatyczny nastrój podczas imprezy. Jesteśmy w stanie wypoziomować nierówny teren. 


Przejdźmy dalej. Kolejną kwestią jest wyposażenie wnętrza namiotu. Zapytaj, czego szukasz do upiększenia swojej imprezy w ogrodzie. Dysponujemy: krzesłami, obrusami, stołami, oświetleniem, pokrowcami i wiele innych…

Chciałbym zarezerwować swój termin, co teraz? Przejdź do zakładki „kontakt”, wypełnij formularz i zaznacz, co potrzebujesz. Potrzebujesz szybszych, konkretniejszych informacji? Zadzwoń do Nas – bezpośrednio pod numer telefonu – 572 380 371.

Inne propozycje:

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Dębica, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Email

namiotynawynajem@gmail.com

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wypożyczalnią namiotów imprezowych. Posiadamy sprzęt cateringowy, taki jak: stoły, krzesła, ławki, obrusy, bemary, warniki, czy drewniany parkiet (podłogę). Zobacz nasze realizację.

Namioty imprezowe
Kilka informacji

Organizacja imprez na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem. Nasze wynajmowane namioty imprezowe gwarantują niezapomniane chwile, a także wspaniały klimat imprezy.

Wynajem namiotów imprezowych.

Copyrights © PARTIEZ | Wszelkie prawa zastrzeżone.