wynajem namiotow partiez wyposazenia nowy sacz tarnow gorlice jaslo krosno krakow debica drzeszow

Namioty na komunię

wynajem namiotow plenerowych i okolicznosciowych nowy sacz gorlice tarnow grybow nawojowa librantowa grodek nad dunajcemn

Wynajem namiotów imprezowych na komunię

Komunia – jedna z największych naszych imprez tradycyjnych. Od lat organizowana. Pamiątka jaką jest uczestnictwo w Komunii Świętej – zostaje w pamięci naszej oraz naszego dziecka na zawsze. Staramy się, aby organizacja oraz przygotowania imprezy była na najwyższym poziomie. Coraz częściej zyskuje na popularności – wynajem namiotów. Organizujemy wiele imprez w ogrodzie, podwórku, a jedną z nich jest właśnie omawiana Komunia Święta.

 

Jestem zdecydowany/a. Co dalej? Od czego zacząć? Na początku wybierz odpowiedniego usługodawcę. Sugeruj się pozytywnymi opiniami, realizacjami, czy też bezpośrednim poleceniem przez swoich znajomych. Zapytaj o posiadany sprzęt – wielkość asortymentu ma znaczenie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić masę pieniędzy.

Komunia Święta w ogrodzie. Jaki namiot?

Zacznijmy od podstaw. Zmierz swoje podwórko. Następnie zapytaj o dostępny rozmiar. Boisz się o nierówny teren, czy też przy brzydkiej pogodzie mało estetyczny trawnik? Zdecyduj się na parkiet taneczny. Proponujemy DREWNIANĄ podłogę do namiotów – ma swój urok i nadaje klimatyczny nastrój podczas imprezy. Jesteśmy w stanie wypoziomować nierówny teren. 


Przejdźmy dalej. Kolejną kwestią jest wyposażenie wnętrza namiotu. Zapytaj, czego szukasz do upiększenia swojej imprezy w ogrodzie. Dysponujemy: krzesłami, obrusami, stołami, oświetleniem, pokrowcami i wiele innych…

Chciałbym zarezerwować swój termin, co teraz? Przejdź do zakładki „kontakt”, wypełnij formularz i zaznacz, co potrzebujesz. Potrzebujesz szybszych, konkretniejszych informacji? Zadzwoń do Nas – bezpośrednio pod numer telefonu – 572 380 371.

Inne propozycje:

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Dębica, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wypożyczalnią namiotów imprezowych. Posiadamy sprzęt cateringowy, taki jak: stoły, krzesła, ławki, obrusy, bemary, warniki, czy drewniany parkiet (podłogę). Zobacz nasze realizację.

Namioty imprezowe
Kilka informacji

Organizacja imprez na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem. Nasze wynajmowane namioty imprezowe gwarantują niezapomniane chwile, a także wspaniały klimat imprezy.

Wynajem namiotów imprezowych.

Copyrights © PARTIEZ | Wszelkie prawa zastrzeżone.