wynajem namiotow partiez wyposazenia nowy sacz tarnow gorlice jaslo krosno krakow debica drzeszow

Namioty na wesele

namioty na wesele poprawiny rezerwacja terminow partiez wypozyczalnia namiotow nowy sacz dobczyce gdow iwkowa

Wypożyczalnia namiotów weselnych

Organizacja przyjęcia weselnego, to jedna z najważniejszych imprez, które organizujemy w Naszym życiu. Szukają Państwo kompromisu ekonomicznego, innowacyjnego? Wynajem namiotów to idealny wybór! Nasza firma umożliwia wynajem namiotów o różnej wielkości. Z Naszym doświadczeniem możesz zadbać o każdy pozostały element. Z wielką satysfakcją i przyjemnością docieramy do nowych klientów na terenie Małopolski, w tym głównie: Nowego Sącza, Gorlic, Tarnowa, Dębicy, czy też Krakowa. Dlatego określono Nas mianem „wypożyczalni namiotów”.

 

Posiadamy wiele już odbytych realizacji z organizacji wesel w plenerze. Cenę usługi zawsze ustalamy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy ustalić Naszym klientom satysfakcjonujące warunki współpracy dla obydwu stron, jednocześnie zachowując najwyższą jakość usługi oraz przyjazny kontakt. W każdej chwili mogą Państwo kontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Ślub w plenerze? Wynajem namiotów ślubnych

Namiot weselny gwarantuje wspaniałą podwalinę dobrej zabawy dla Twoich gości na świeżym powietrzu. Namioty plenerowe idealnie wpiszą się w Wasze otoczenie (przestrzeń). Każdy marzy o wyjątkowym przyjęciu pośród zielonej kolorystyce. Nasze wynajmowane namioty imprezowe stanowią idealne warunki do świetnej i zarazem bezpiecznej imprezy za sprawą materiału, którym pokryty jest namiot, a dokładniej: PVC, gdzie namioty pozwalają na swobodną zabawę w pochmurne, wietrzne dni.

 

Zawsze doradzamy przy wyborze optymalnego rozwiązania podczas wyboru namiotu weselnego m.in. chodzi o przestrzeń użytkową namiotu (wielkość). Nasi Klienci doceniają nasze zaangażowanie, dbałość o estetykę oraz pomoc przy realizacji ważnych wydarzeń. Imprezy w plenerze pod namiotem zyskują na popularności. Jest to najnowszy TREND. Wynajem namiotów weselnych, bankietowych – to wszystko znajdziesz u Nas. Partiez – specjaliści od namiotów.

Wesele w ogrodzie? Wydarzenia organizowane w plenerze mają niesamowity urok. Namioty imprezowe dostarczają ogrom pozytywnych wrażeń. Przyjęcia organizowane pod namiotem zostają w pamięci Państwa Młodych i ich gości na zawsze. Uważamy, że wesela plenerowe z roku na rok zyskują na popularności. Wierzymy, że możemy Państwu pomóc w realizacji najpiękniejszego wesela pod namiotem. Napisz do Nas!

Inne propozycje:

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Dębica, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wypożyczalnią namiotów imprezowych. Posiadamy sprzęt cateringowy, taki jak: stoły, krzesła, ławki, obrusy, bemary, warniki, czy drewniany parkiet (podłogę). Zobacz nasze realizację.

Namioty imprezowe
Kilka informacji

Organizacja imprez na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem. Nasze wynajmowane namioty imprezowe gwarantują niezapomniane chwile, a także wspaniały klimat imprezy.

Wynajem namiotów imprezowych.

Copyrights © PARTIEZ | Wszelkie prawa zastrzeżone.