wynajem namiotow partiez wyposazenia nowy sacz tarnow gorlice jaslo krosno krakow debica drzeszow

Namioty na wesele

wynajem namiotow na wesele impreza w ogrodzie wynajem namiotow imprezowych pelen profejonalizm zarezerwuj swoj namiot partiez

Wypożyczalnia namiotów weselnych

Organizacja przyjęcia weselnego, to jedna z najważniejszych imprez, które organizujemy w Naszym życiu. Szukają Państwo kompromisu ekonomicznego, innowacyjnego? Wynajem namiotów to idealny wybór! Nasza firma umożliwia wynajem namiotów o różnej wielkości. Z Naszym doświadczeniem możesz zadbać o każdy pozostały element. Z wielką satysfakcją i przyjemnością docieramy do nowych klientów na terenie Małopolski, w tym głównie: Nowego Sącza, Gorlic, Tarnowa, Dębicy, czy też Krakowa. Dlatego określono Nas mianem „wypożyczalni namiotów”.

 

Posiadamy wiele już odbytych realizacji z organizacji wesel w plenerze. Cenę usługi zawsze ustalamy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy ustalić Naszym klientom satysfakcjonujące warunki współpracy dla obydwu stron, jednocześnie zachowując najwyższą jakość usługi oraz przyjazny kontakt. W każdej chwili mogą Państwo kontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Ślub w plenerze? Wynajem namiotów ślubnych

Namiot weselny gwarantuje wspaniałą podwalinę dobrej zabawy dla Twoich gości na świeżym powietrzu. Namioty plenerowe idealnie wpiszą się w Wasze otoczenie (przestrzeń). Każdy marzy o wyjątkowym przyjęciu pośród zielonej kolorystyce. Nasze wynajmowane namioty imprezowe stanowią idealne warunki do świetnej i zarazem bezpiecznej imprezy za sprawą materiału, którym pokryty jest namiot, a dokładniej: PVC, gdzie namioty pozwalają na swobodną zabawę w pochmurne, wietrzne dni.

 

Zawsze doradzamy przy wyborze optymalnego rozwiązania podczas wyboru namiotu weselnego m.in. chodzi o przestrzeń użytkową namiotu (wielkość). Nasi Klienci doceniają nasze zaangażowanie, dbałość o estetykę oraz pomoc przy realizacji ważnych wydarzeń. Imprezy w plenerze pod namiotem zyskują na popularności. Jest to najnowszy TREND. Wynajem namiotów weselnych, bankietowych – to wszystko znajdziesz u Nas. Partiez – specjaliści od namiotów.

Wesele w ogrodzie? Wydarzenia organizowane w plenerze mają niesamowity urok. Namioty imprezowe dostarczają ogrom pozytywnych wrażeń. Przyjęcia organizowane pod namiotem zostają w pamięci Państwa Młodych i ich gości na zawsze. Uważamy, że wesela plenerowe z roku na rok zyskują na popularności. Wierzymy, że możemy Państwu pomóc w realizacji najpiękniejszego wesela pod namiotem. Napisz do Nas!

Inne propozycje:

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Dębica, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Email

namiotynawynajem@gmail.com

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wypożyczalnią namiotów imprezowych. Posiadamy sprzęt cateringowy, taki jak: stoły, krzesła, ławki, obrusy, bemary, warniki, czy drewniany parkiet (podłogę). Zobacz nasze realizację.

Namioty imprezowe
Kilka informacji

Organizacja imprez na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem. Nasze wynajmowane namioty imprezowe gwarantują niezapomniane chwile, a także wspaniały klimat imprezy.

Wynajem namiotów imprezowych.

Copyrights © PARTIEZ | Wszelkie prawa zastrzeżone.