wynajem namiotow partiez wyposazenia nowy sacz tarnow gorlice jaslo krosno krakow debica drzeszow

Dmuchana zjeżdżalnia

dmuchana zjezdzalnia mis na wynajem PARTIEZ wypozyczalnia naiotow eventowych tanio

Dmuchana zjeżdżalnia na wynajem?

Zjeżdżalnia dmuchana jest idealnym dodatkiem na Twoją imprezę! Dmuchniec sprawi radość Twoim małym pociechom. Radość i uśmiech dziecka – o rzeczy, o które warto zadbać. Atrakcja dla najmłodszych umożliwia zabawę ponad 10 dzieciom jednocześnie! Stwórz swoją doskonałą opcję na imprezy takie, jak: urodziny, dzień dziecka, komunię lub małe przyjęcie okolicznościowe.

 

Co zawiera usługa? Każda rezerwacja terminu zawiera pełną obsługę. O czym mowa? Po ustaleniach przyjeżdżamy na miejsce, rozkładamy sprzęt oraz zabezpieczamy go, aby był w pełni bezpieczny. Następnie przedstawiamy instrukcję obsługi sprzętu. Istnieje możliwość wynajmu bez lub z osobą odpowiedzialną (opiekunem). Po skończeniu czasu wypożyczenia – demontujemy dmuchaną zjeżdżalnię i wracamy na bazę.

"MIŚ" - dmuchaniec, który sprawia radość

Przejdźmy do bardziej formalnych treści. Nasza usługa jest w pełni profesjonalna. Posiadam aktualne atesty, certyfikaty oraz ubezpieczenia sprzętu. Chciałbyś wiedzieć, czy „zmieścisz” zjeżdżalnię dmuchaną na swojej posiadłości? Nasze wymiary to: wysokość 6m. Szerokość 4,5m oraz długość 8m. Wynajem dmuchanych zjeżdżalni to genialna zabawa na wolnym powietrzu.

Jak zarezerwować swój termin? Najbardziej rozchwytywanymi terminami jest cały miesiąc maj (komunie święte), dlatego, gdy interesuje Cię owy termin – szybko poprosić o wycenę! Wystarczy napisać do Nas, bądź zadzwonić i zapytać o intersującą Nas datę. Następnie przedstawimy szczegóły wynajmu i to wszystko 🙂 Przejdź do rezerwacji dmuchanej zjeżdżalni.

Dlaczego dmuchana zjeżdżalnia?

Dmuchana zjeżdżalnia to doskonała opcja dla organizatorów imprez dla dzieci, które z pewnością zapewnią wiele radości i zabawy. Takie atrakcje są bardzo popularne, ponieważ zapewniają bezpieczną rozrywkę, a jednocześnie są łatwe do zmontowania i transportowania.

 

Ceny wynajmu dmuchanych zjeżdżalni zależą od wielu czynników, takich jak czas trwania imprezy, miejsce, w którym będzie się odbywać, wielkość zjeżdżalni i jej dodatkowe funkcje. Przykładowo, wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni na kilka godzin może kosztować od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Jednakże, ceny mogą znacznie się różnić w zależności od lokalizacji i konkurencyjności na rynku.

 

Dmuchane zjeżdżalnie są idealne na różnego rodzaju imprezy, w tym na urodziny, festyny, pikniki, eventy firmowe i wiele innych. Są one popularne wśród dzieci, ale także cieszą się zainteresowaniem dorosłych, którzy również chętnie biorą udział w zabawie. To uniwersalna atrakcja, która doskonale sprawdzi się w każdym miejscu i na każdej imprezie.

 

Wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni na imprezę dla dzieci ma wiele zalet. Przede wszystkim, zapewniają one bezpieczną zabawę, ponieważ są wykonane z miękkiego, dmuchanego materiału, który amortyzuje upadki. Dodatkowo, takie atrakcje są łatwe do obsługi i można je w dowolnym momencie złożyć i przenieść w inne miejsce.

 

Podsumowując, wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni to doskonała opcja dla organizatorów imprez dla dzieci, ponieważ zapewni ona wiele radości i zabawy. Ceny wynajmu zależą od wielu czynników, ale można je znaleźć w szerokim przedziale cenowym. Dmuchane zjeżdżalnie są idealne na różnego rodzaju imprezy i są popularne zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Inne propozycje:

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Dębica, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wypożyczalnią namiotów imprezowych. Posiadamy sprzęt cateringowy, taki jak: stoły, krzesła, ławki, obrusy, bemary, warniki, czy drewniany parkiet (podłogę). Zobacz nasze realizację.

Kilka informacji

Organizacja imprez na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem. Nasze wynajmowane namioty imprezowe gwarantują niezapomniane chwile, a także wspaniały klimat imprezy.

Wynajem namiotów imprezowych.

Copyrights © PARTIEZ | Wszelkie prawa zastrzeżone.