wynajem namiotow partiez wyposazenia nowy sacz tarnow gorlice jaslo krosno krakow debica drzeszow

Dmuchana zjeżdżalnia

dmuchana zjezdzalnia mis na wynajem PARTIEZ wypozyczalnia naiotow eventowych tanio

Dmuchana zjeżdżalnia na wynajem?

Zjeżdżalnia dmuchana jest idealnym dodatkiem na Twoją imprezę! Dmuchniec sprawi radość Twoim małym pociechom. Radość i uśmiech dziecka – o rzeczy, o które warto zadbać. Atrakcja dla najmłodszych umożliwia zabawę ponad 10 dzieciom jednocześnie! Stwórz swoją doskonałą opcję na imprezy takie, jak: urodziny, dzień dziecka, komunię lub małe przyjęcie okolicznościowe.

 

Co zawiera usługa? Każda rezerwacja terminu zawiera pełną obsługę. O czym mowa? Po ustaleniach przyjeżdżamy na miejsce, rozkładamy sprzęt oraz zabezpieczamy go, aby był w pełni bezpieczny. Następnie przedstawiamy instrukcję obsługi sprzętu. Istnieje możliwość wynajmu bez lub z osobą odpowiedzialną (opiekunem). Po skończeniu czasu wypożyczenia – demontujemy dmuchaną zjeżdżalnię i wracamy na bazę.

"MIŚ" - dmuchaniec, który sprawia radość

Przejdźmy do bardziej formalnych treści. Nasza usługa jest w pełni profesjonalna. Posiadam aktualne atesty, certyfikaty oraz ubezpieczenia sprzętu. Chciałbyś wiedzieć, czy „zmieścisz” zjeżdżalnię dmuchaną na swojej posiadłości? Nasze wymiary to: wysokość 6m. Szerokość 4,5m oraz długość 8m. Wynajem dmuchanych zjeżdżalni to genialna zabawa na wolnym powietrzu.

Jak zarezerwować swój termin? Najbardziej rozchwytywanymi terminami jest cały miesiąc maj (komunie święte), dlatego, gdy interesuje Cię owy termin – szybko poprosić o wycenę! Wystarczy napisać do Nas, bądź zadzwonić i zapytać o intersującą Nas datę. Następnie przedstawimy szczegóły wynajmu i to wszystko 🙂 Przejdź do rezerwacji dmuchanej zjeżdżalni.

Inne propozycje:

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Dębica, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wypożyczalnią namiotów imprezowych. Posiadamy sprzęt cateringowy, taki jak: stoły, krzesła, ławki, obrusy, bemary, warniki, czy drewniany parkiet (podłogę). Zobacz nasze realizację.

Namioty imprezowe
Kilka informacji

Organizacja imprez na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem. Nasze wynajmowane namioty imprezowe gwarantują niezapomniane chwile, a także wspaniały klimat imprezy.

Wynajem namiotów imprezowych.

Copyrights © PARTIEZ | Wszelkie prawa zastrzeżone.